Kurier Geis

0
98
Kurier Geis

Poszukując odpowiedniej firmy kurierskiej, warto mieć na uwadze opinie na jej temat osób, które już skorzystały z jej usług. Przykładem przewoźnika cieszącego się uznaniem wśród klientów będzie kurier Geis. Mowa jest tutaj o międzynarodowej firmie logistycznej, której siedziba mieści się w Niemczech. Zajmuje się ona na co dzień transportem paletowym, indywidualnym, całopojazdowym, morskim, lotniczym. Zapewnia też logistykę kontraktową, produkcję i dostawę opakowań. Kompleksowość oferty, niezawodność i nakierowanie na potrzeby klientów sprawia, że można liczyć na pełne zadowolenie ze świadczonych usług.

Co ma do zaoferowania kurier Geis?

Firma kurierska Geis ma bogatą i zróżnicowaną ofertę, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie to, czego potrzebuje w danym momencie. Obejmuje ona przesyłki paletowe, które dostarczane są szybko i bezpiecznie nie tylko na terenie kraju, ale też międzynarodowo. Firma zajmuje się magazynowaniem i przeładunkiem towarów. Można wobec tego zlecić jej przygotowanie całego projektu logistycznego, zgodnie z indywidualnymi potrzebami, oczekiwanymi i preferencjami. Pomoc dotyczy także pakowania towarów, przygotowania konkretnych opakowań i dostarczenia ich klientowi. Z kurierem Geis przywieziemy nie tylko paczki o standardowych wymiarach, ale też przesyłki wielkogabarytowe, o wadze powyżej 2500 kg. W ofercie znajduje się usługa transportu całopojazdowego, dzięki czemu nawet towary o dużej objętości zostaną skutecznie i bezpiecznie przetransportowane pod wskazany przez klienta adres, oczywiście zawsze terminowo.

Na co może liczyć klient?

Międzynarodowe przesyłki drobnicowe mogą mieć wagę od 50 kg do aż 2,5 tony g. Jednorazowo można wysłać do ośmiu palet Euro, gdzie maksymalna masa nie może przekraczać 1200 kg, a wysokość 220 cm. Zdarza się tak, że przesyłka ma większe gabaryty, co jednak nie będzie żadnym problemem, bo mamy przecież usługi takie jak transport doładunkowy i całopojazdowy. W cenę dostawy wliczonych jest szereg innych usług. Chodzi tutaj nie tylko o odbiór przesyłek u nadawcy lub od wskazanym adresem, ale też o wysyłanie zawiadomień o doręczeniu, system traciking&tracing, aplikację do składania zleceń G-client, przygotowanie statystyk przesyłek i wiele więcej. Można wybrać opcję doręczenia paczki za pobraniem, zwrotnej przesyłki, organizacji usług celnych, zapewnienia Instrastatu.

Jako że firma kurierska Geis działa globalnie, można liczyć na skorzystanie z usług takich jak transport morski i lotniczy, a wszystko to przy zachowaniu najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Firma świadczy usługi związane z cross-dockingiem, outsourcingiem, logistyką wewnętrzną i dystrybucji. Zajmie się za nas pakowaniem etykietowaniem. Do dyspozycja ma wielorakie opakowanie – w tym promocyjne, zbiorcze i wiele dodatkowych. Można liczyć na fachowe doradztwo, konsultacje i propozycje indywidualnych rozwiązań logistycznych. Kurier Geis znany jest z traktowania każdego projektu z taką samą starannością, kładzie nacisk na jakość i elastyczność. Wszystkimi zamówieniami zajmują się wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here