Clicktrans

0
261

Obecnie firm kurierskich jest tak wiele, że konkurują one między sobą w pozyskiwaniu klientów. Zadania nie ułatwiają im serwisy takie jak Clicktrans, gdzie klienci mogą wystawić ogłoszenie z konkretnym zleceniem, po czym przebierać w otrzymanych ofertach od tysięcy przewoźników. Wymusza to zaoferowanie atrakcyjniejszych cen, aby zachęcić do współpracy. Dla klientów jest to z kolei duża wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba samodzielnie szukać kuriera, ale mieć pełną swobodę w wyborze tego najlepszego pośród wielu.

Dowiedz się, czym jest transport Clicktrans

Jeśli szukamy miejsca, gdzie będziemy mieć dostęp do wielu firm kurierskich, to jak najbardziej warto odwiedzić serwis Clicktrans. Chodzi tutaj o cenioną giełdę dla transportu, zajmującą się sprawnym łączeniem osób prywatnych i firm z przewoźnikami. Wystarczy sprecyzować swoje potrzeby i wymagania, aby uzyskać listę z najlepszymi ofertami, pośród których znajdziemy dla siebie konkretnego kuriera. Przewozić można praktycznie wszystko i w dowolne miejsce, oferta dotyczy przesyłek krajowych i zagranicznych, całej Europy. Jedyne co musimy zrobić, to zarejestrować się, a po utworzeniu konta, zalogować. W Clicktrans nie są potrzebne żadne opłaty za wystawianie ogłoszeń, a liczba dostępnych przewoźników wynosi już 59 tysięcy. Nie ma znaczenia to, jakie wymiary i wagę ma nasza paczka, mogą w niej być nawet meble, samochody, palety, ładunki ciężarowe, motocykle, skutery, zwierzęta, najróżniejsze maszyny i sprzęt.

Pierwszym krokiem będzie wystawienie przesyłki i opisanie jej, co zwykle nie trwa więcej niż parę minut. Potem można przejść do sprawdzenia otrzymanych ofert od konkretnych przewoźników. Zwykle jest ich naprawdę wielu, więc mamy w czym wybierać. Zanim zdecydujemy się na konkretną firmę kurierską, warto sprawdzić opinie na jej temat. Na koniec pozostaje nam zaakceptować ofertę, zlecić transport i oczekiwać na odbiór paczki w wyznaczonym terminie. W formularzu do wystawiania ogłoszeń opisuje się przesyłkę, co będzie podstawą do otrzymania najlepszych ofert transportu, wraz z ceną. Określa się termin nadania i odbioru, dodaje opis, zdjęcia i wymiary. Trzeba określić rodzaj przewożonej rzeczy i typ usługi, sprecyzować budżet zlecenia itd. Dodawanie ogłoszenia jest niezwykle proste i intuicyjne, zajmuje dosłownie chwilę.

Łatwo, tanio, szybko i bezpiecznie z Clicktrans

W przypadku serwisu Clicktrans nie ma konieczności wykupienia żadnego abonamentu, aby móc w pełni korzystać ze wszystkich oferowanych funkcjonalności. Założenie i prowadzenie konta to całkowicie darmowa usługa. Ogłoszeniodawca ponosi jedynie niewielką prowizję – po zaakceptowaniu konkretnego zlecenia. Jest to jedyna cena, jaką trzeba zapłacić za dostęp do dziesiątek, nawet setek ofert przewoźników z całego kraju. Wystarczy dobrze opisać swoje ogłoszenie, aby wyświetliły nam się idealnie pasujące oferty, skrojone na miarę naszych potrzeb i oczekiwań. Wszystkie oferty przewoźników są jawne, przez co mamy przejrzysty wgląd do cen innych kurierów za ten sam transport. To samo dotyczy korespondencji między zleceniodawcami a usługodawcami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here