Furgonetka Giełda

0
102
transport Furgonetka Giełda

Na rynku działa wiele firm kurierskich, co jest ogromną zaletą, ale czasami trudno znaleźć dla siebie odpowiedniego przewoźnika. Tym bardziej przy wymagających przesyłkach. Zamiast tracić czas i energię na samodzielne poszukiwania, można wyręczyć się Furgonetką Giełda.

Dostęp do wielu firm kurierskich w jednym miejscu w atrakcyjnych cenach

Z Furgonetka Giełda nadawanie przesyłek staje się niezwykle proste i tanie. Wystarczy się zarejestrować, po czym zalogować, aby móc dodać zlecenie. Kolejnym krokiem będzie wystawienie przesyłki, co samo w sobie zajmuje dosłownie chwilę. Następnym etapem jest sprawdzenie oferty, mając do wyboru wielu przewoźników, oczywiście zweryfikowanych i sprawdzonych. Na podstawie oferowanych cen i opinii o danej firmie kurierskiej można wybrać dla siebie najlepszego usługodawcę. Furgonetka Giełda nie zajmuje się bezpośrednio transportem, ale jest pośrednikiem na linii klient-przewoźnik. Mówimy tutaj o serwisie uławiającym znalezienie optymalnego kuriera, który dostarczy w wyznaczone przez nas miejsce różnego typu paczki, łącznie z tymi niestandardowymi, wielkogabarytowymi, nadmiernie ciężkimi. Nie zawsze wystarczy zwykły kurier, który ze względu na ograniczenia nie podejmie się próby doręczenia samochodu, maszyny rolniczej czy mebli.

Za pośrednictwem serwisu Furgonetka Giełda możemy dodawać ogłoszenia dotyczące przewozu konkretnych przesyłek, podając ich wymiary, trasę, termin, wagę. Co najważniejsze, wszystko to zrobimy za darmo, bo dodanie ogłoszenia nic nas nie kosztuje, podobnie jak samo założenie konta. Do dyspozycji mamy dwa sposoby korzystania z serwisu, a mianowicie tradycyjnie przez platformę lub z poziomu aplikacji mobilnej. Po dodaniu ogłoszenia, staje się ono widoczne dla przeróżnych firm kurierskich, które podają wycenę transportu. Ogłoszeniodawca otrzymuje w taki sposób wiele ofert, z których może wybrać dla siebie tą najlepszą. Okazuje się, że korzystając z serwisu, można zaoszczędzić kilkadziesiąt procent na usługach transportowych. Oferowany cennik jest dużo atrakcyjniejszy niż przy korzystaniu ze standardowych usług, bezpośrednio przez konkretną firmę kurierską.

Furgonetka Giełda – czy warto skorzystać?

Serwis Furgonetka Giełda to gwarancja bezpiecznego, szybkiego, profesjonalnego i relatywnie taniego transportu nawet tych problematycznych przesyłek. Jego użytkownicy są obciążani jedynie kosztami transportu, bez pobierania jakichkolwiek opłat dodatkowych. Serwis ma wprowadzony system ocen i opinii, dzięki czemu użytkownicy mogą podzielić się swoimi doświadczeniami ze współpracy z danym przewoźnikiem. To z kolei ułatwia wybór firmy kurierskiej przy składaniu następnego zamówienia. Rekomendacje mówią same za siebie, są nieżelazne. Na ich podstawie można stwierdzić, czy dany przewoźnik jest rzeczywiście godny zaufania.

Jeśli musimy wysłać paczkę wielkogabarytową, o niestandardowych wymiarach, jak najbardziej warto skorzystać z serwisu Furgonetka Giełda. Możemy liczyć na to, że zgłoszą się do nas wyłącznie firmy kurierskie będące w stanie wykonać rzetelnie powierzoną usługę. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku przeprowadzki, która sama w sobie stanowi nie lada wyzwanie. To samo dotyczy transportu zwierząt, przedmiotów wymagających zachowania szczególnej i ostrożności typu dzieła sztuki. Z usług serwisu może korzystać dosłownie każdy – osoby prywatne, firmy. Znika problem z marnowaniem cennego czasu na samodzielne szukanie przewoźnika, z usług którego będziemy w pełni zadowoleni. To nie klient, ale firma kurierska dostosowuje się do jego wymagań i to bardzo szybko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here