Kurier TNT

0
1492
kurier TNT

Kurier TNT to nie tylko dostarczanie paczek pod wskazany adres, ale dużo więcej możliwości. Nie ma znaczenia to, jakich gabarytów i kształtów jest dana przesyłka, ani jaką ma wagę. Firma kurierska TNT znajdzie najkorzystniejsze rozwiązanie transportowe w przypadku każdego klienta.

Co znajduje się w ofercie firmy kurierskiej TNT?

W zależności od potrzeb klienta, może on wybrać jedną z wielu opcji nadawania paczek. Usługa Express przeznaczona jest dla osób stawiających przede wszystkim na czas, chcących dostarczyć paczkę jak najszybciej. Dostawa może być następnego dnia roboczego, w godzinach porannych, popołudniowych lub nawet wieczornych. Tańszą opcją będzie usługa Economy Ekspress, gdzie czas dostawy wynosi od dwóch dni roboczych. Bardziej wymagający klienci mogą skorzystać z szeregu usług specjalnych, wystarczy skontaktować się z firmą TNT, aby ustalić wszystkie szczegóły i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Firma kurierska TNT może pochwalić się niemałą flotą pojazdów, na którą składają się liczne samochody dostawcze i ciężarowe. Wybierając dedykowanego kuriera, można nawet liczyć na w pełni dostosowany transport do indywidualnych potrzeb klienta i rodzaju przewożonego towaru. Za tym rozwiązaniem przemawia elastyczność, najwyższy poziom bezpieczeństwa, szybkość. Do tego mamy całodobową usługę door-to-door przez siedem dni w tygodniu, pełną odprawę celną, potwierdzeni dostawy, ubezpieczenie. Przy pilnych przesyłkach, które powinny znaleźć się u odbiorcy w trybie ekspresowym, zmniejszając ryzyko kradzieży czy zgubienia do minimum, warto skorzystać z opcji kuriera dedykowanego. Chodzi tutaj o osobistą dostawę pod wskazany adres. Paczki czy dokumenty zostaną bezpośrednio dostarczone od nadawcy do odbiorcy, z pominięciem magazynowania i sortowni w punkcie.

Wielkie tak dla firmy kurierskiej TNT

W przypadku problematycznych przesyłek, czyli takich o niestandardowych wymiarach, wielkogabarytowych, ciężkich, nietypowych, można skorzystać nie tylko z usługi frachtu drogowego, ale też lotniczego. Obsługa na podstawie potrzeb i oczekiwań klienta dobierze najkorzystniejsze w danym momencie rozwiązanie transportowe. Nie zawsze można wysyłać coś w tradycyjny sposób. Ekonomiczne i wygodne okazuje się być w przypadku ciężkich i mniej pilnych przesyłek nadanie ich drogą lotniczą. Firma TNT załatwia wszelkie formalności celne importowanych i eksportowanych paczek w imieniu swoich klientów. Można skorzystać z opcji od drzwi na lotnisko lub wybrać system doręczenia od drzwi do drzwi. Przy przesyłkach o wadze ponad sto kilogramów i tych o nieregularnych kształtach takie rozwiązanie okazuje się być strzałem w dziesiątkę.

Kurier TNT umożliwia śledzenie przesyłek, czyli monitorowanie ich na każdym etapie realizacji. Klient kontroluje trasę nadanej paczki, zna jej dokładną lokalizację i może sprawdzić to, kiedy i o której godzinie została dostarczona do odbiorcy. Nie trzeba nawet korzystać z przeglądarki internetowej, bo do dyspozycji jest praktyczna aplikacja mobilna, zawierająca wszystkie niezbędne informacje na temat statusu przesyłki, powiadomienia o wszelkich zarejestrowanych zmianach. Klienci mogą liczyć na całodobową obsługę, czyli na dedykowane wsparcie. Klienci cenią sobie firmę kurierską TNT ze względu na przejrzysty i atrakcyjny cennik, kompleksową ofertę obejmującą przesyłki ekspresowe i ekonomiczne, szybkie i bezpieczne wysyłki krajowe/ międzynarodowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here