Kurier PEKAES

0
105
Kurier PEKAES

Wielu osobom termin PEKAES kojarzy się z komunikacją miejską, a dokładniej z autobusami. Okazuje się, że jest to krajowy i międzynarodowy przewoźnik, dostawca usług transportowych i spedycyjnych, oferujący kompleksową logistykę. Jeśli potrzebujemy wysłać gdzieś swoją przesyłkę, można zdecydować się właśnie na kuriera PEKAES. Pojawia się jednak pytanie, czy warto? Po zapoznaniu się z najważniejszymi informacjami na temat tego usługodawcy, będzie nam dużo łatwiej podjąć właściwą decyzję.

W czym pomoże kurier PEKAES?

Mówiąc o znanych firmach transportowych, nie można pominąć firmy kurierskiej PEKAES, która działa na rynku już od wielu lat, bo aż od 1958 roku. Od samego początku usługi świadczone były nie tylko na terenie kraju, ale też między Polską a innymi państwami. Obecnie firma ta może pochwalić się szeroką siecią terminali dystrybucyjnych i partnerów zagranicznych w wielu krajach europejskich. Oferta kuriera PEKAES jest bogata i zróżnicowana. Segment Sieciowy dotyczy sieci krajowej i międzynarodowej, obsługi celnej, logistyki kontraktowej, paliwa. W Segmencie Intermodalnym mamy spedycję kolejową, spedycję morską, spedycję lotniczą. Z kolei Segment Drogowy obejmuje Spedycję Całopojazdową, Organizację Przepraw Promowych.

Za pomocą kuriera PEKAES klienci mają zapewniony szybki i sprawny transport przesyłek drobnicowych, nawet w przeciągu doby. Przewoźnik dysponuje kilkudziesięcioma własnymi terminalami, w których następuje przeładunek i konsolidacja przesyłek. Do tego są setki połączeń liniowych, możliwość przewiezienia towarów niebezpiecznych ADR. Klient w każdej chwili może sprawdzić dane dotyczące wysyłanej przesyłki, jej lokalizację. Umożliwia to narzędzie do śledzenia przesyłek. W ofercie znajduje się obrót paletami, usługa pobrania należności za towar w imieniu nadawcy, ubezpieczenie Cargo, deklaracja wartości paczki. Możliwe jest nawet wynajęcie i kupienie kontenera, konsolidacja i dekonsolidacja towarów, realizacja zleceń pakietowych.

Jakie produkty znajdziemy w ofercie kuriera PEKAES?

W przypadku odległych przewozów i ładunków o nadprogramowej wadze spedycję drogową idealnie zastępuje się spedycja kolejowa. W przypadku firmy PEKAES można liczyć na krajowe i międzynarodowe przewozowy ładunków masowych. Za rozwiązaniem tym przemawia szybki czas dostawy i przystępne ceny przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości i bezpieczeństwa. Usługi dotyczą składu celnego i magazynu, odpraw celnych eksportowych i importowych, dowozu samochodowego kontenerów w systemie door-to-door. W ofercie znajduje się także spedycja morska, do aż 222 krajów świata. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i bezpieczne. Firma PEKAES zajmuje się organizacją transportu całokontenerowego, realizuje zlecenia pakietowe, udziela wsparcia biznesowego i profesjonalnego doradztwa spedycyjnego. Wszystkie dostawy można na bieżąco monitorować. Spedycja kontenerowa obejmuje magazynowanie, składowanie, pakowanie, konfekcjonowanie, dystrybucję. Jeśli zależy nam na szybkości, niezawodności i bezpieczeństwie, to warto wybrać usługę transportową realizowaną drogą lotniczą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here