Kurier Raben

0
128
Kurier RABEN

Od firmy kurierskiej wymagamy nie tylko sprawnego i szybkiego dostarczenia paczki pod wskazany adres. Wymaga klientów rosną z roku na rok, co wymusza dostosowanie się do nich. Konkurencja na rynku już jest bardzo duża i wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze większa. Prężnie rozwijającą się firmą kurierską jest Raben Group, mogąca pochwalić się świadczeniem najwyższej jakości usług, rozbudowaną siecią oddziałów, ogromną powierzchnią magazynową. Niezależnie od tego czy jesteśmy klientami indywidualnymi czy biznesowymi, zawsze możemy liczyć na kompleksową ofertę, pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo.

Sprawdzony partner w logistyce, czyli kurier Raben

Mówiąc o najlepszych firmach logistycznych w Polsce, nie sposób nie wspomnieć o kurierze Raben. Bogata i zróżnicowana oferta zachęca do rozpoczęcia współpracy z tym usługodawcą. Obejmuje ona logistykę kontraktową, transport drogowy, logistykę świeżych produktów, transport całopojazdowy, serwis naczep i pojazdów cezarowych, transport morski i lotniczy. Jak widać, można mówić o kompleksowej ofercie, przeznaczonej dla firm i osób prywatnych. Po Raben Group można spodziewać się sięgania po innowacyjne rozwiązania, doświadczanego i zaangażowanego zespołu specjalistów, nowoczesnej i wyspecjalizowanej infrastruktury, szerokiego zakresu usług dodatkowych, projektowania i obsługiwania łańcucha dostaw dla wielu sektorów.

Kurierem Raben można przewozić nawet świeże produkty bez obawy o ich uszkodzenie czy spadek wartości. Wynika to z zachowania optymalnej temperatury na całym etapie dostaw, własnej sieci drobnicowej, certyfikatów zapewniających bezpieczeństwo żywości. Zaletą będzie kompleksowa usługa door-to-door, elastyczna obsługa zleceń, przydzielanie każdemu klientowi dedykowanego zespołu specjalistów, gwarancja wysokich standardów bezpieczeństwa, optymalne koszty, niezawodny tabor. Oferowane są nawet rozwiązania w transporcie krajowym, mając na uwadze ekologię. Transport intermodalny odbywa się przy wykorzystaniu pojazdów ciężarowych i pociągów. Przekłada się to na terminowość dostaw, większą liczbę okazji załadowczych, realizację formalności celnych.

Co jeszcze oferuje przewoźnik Raben?

Firmą kurierską Raben wyślemy przesyłki krajowe i zagraniczne, w tym te dłużycowe i paletowe. Transport dotyczy też towarów niebezpiecznych ADR. Klienci mogą cały czas monitorować bieżącą lokalizację paczkę, aż do jej dostarczenia do miejsca docelowego. Wsparcia udziela profesjonalny zespół, który udziela fachowego doradztwa w kwestii organizacji transportu. W przypadku wysłania paczki dłużycowej, maksymalnymi wymiarami są 240 x 80x 220 cm i to niezależnie od wymiarów. Nadać można przesyłkę o wadze nieprzekraczającej jednej tony. Usługa dotyczy obrębu całego kraju i czternastu państw europejskich.

Wybierając przewoźnika Raben, można nadać przesyłkę paletową. Trzeba oczywiście pamiętać o jej właściwym przygotowaniu do odbioru. W przypadku palety Euro mamy do czynienia z wymiarami 120 x 80 cm. Półpaleta ma 80 x 60 cm, paleta przemysłowa 12 x 100 cm lub 240 x 80 cm. Ceny przesyłek uzależnione są od ich wymiarów i wagi, dlatego należy mieć te parametry na uwadze przy szacowaniu kosztów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here