Kurier Patron Service

0
97
Kurier Patron Service

Firmą kurierską posiadającą duże doświadczenie, nastawioną na potrzeby klientów, nieustannie rozwijającą się, jest Patron Service. Z jej kompleksowej oferty korzystają zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Kurier Patron Service działa nie tylko na rynku krajowym, ale też międzynarodowym.

Czy znasz firmę kurierską Patron Service? Jeśli nie, to pora to zmienić

Firma Patron Service Sp. z o.o. pojawiła się na rynku już pod koniec XX wieku, a jej celem było od samego początku dążenie do zapewnienia klientom kompleksowej obsługi, łącznie z przesyłkami kurierskimi. W przeciągu kilkunastu lat udało się to osiągnąć i obecnie na terenie kraju działa codziennie wiele oddziałów, co pozwala na szybkie, sprawne i bezpieczne doręczenia. Klienci mogą liczyć na szereg usług dodatkowych, indywidualne podejście, stawanie na pierwszym miejscu ich potrzeb. Oferta dotyczy serwisu lokalnego, krajowego i międzynarodowego. Można liczyć na to, że nadana paczka czy list w obrębie konkretnego miasta zostaną dostarczone jeszcze tego samego dnia, czyli przed upłynięciem 24h. Mówimy wobec tego o ekspresowej usłudze od nadawcy do odbiorcy, realizowanej od poniedziałku do piątku przez dziewięć godzin. Możliwe jest nawet doręczenie o innej porze dnia i w niestandardowych godzinach. Wystarczy skontaktować się z obsługą, aby ustalić najdogodniejszy dla siebie termin.

Zrealizowane zlecenia w przypadku firmy Patron Service rozliczane są bezgotówkowo na podstawie faktury z czternastodniowym terminem płatności. Szybkość i terminowość dotyczy też serwisu krajowego. Wysłane paczki i listy dotrą do każdej miejscowości w kraju następnego dnia roboczego. Można też wybrać konkretne godziny odbioru. Przy pilnej przesyłce idealnie sprawdza się usługa specjalnego trybu doręczenia, dzięki czemu zostanie ona doręczona odbiorcy tego samego dnia lub ewentualnie następnego z samego rana. Z kurierem Patron Service nie ma najmniejszego problemu z przesyłaniem paczek i litrów na terenie krajów europejskich. Do wyboru są opcje standard i ekspres.

Firma kurierska o wielu możliwościach

Firma kurierska Patron Service dba o ciągły rozwój i wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i ich rosnących wymaganiom. Bardzo ważne okazuje się być wobec tego poszerzanie swojej oferty o kolejne usługi. Z kompleksowych rozwiązań wymienić można usługi związane z magazynowaniem i konfekcjonowaniem produktów. Przesyłki mogą być magazynowane krótko- lub długoterminowo. Do tego dochodzi szereg czynności takich jak pakowanie i przepakowywanie przesyłek, rozładunek i przeładunek. Klienci mogą skorzystać z opcji kompleksowej obsługi sklepów internetowych, outsourcingu magazynowego i wielu więcej usług.

W przypadku firmy Patron Service można mówić o licznych integracjach, które zapewniają pewną obsługę przesyłek na najwyższym poziomie. Wygodnym rozwiązaniem okazują się być przede wszystkim integracje takie jak chociażby Magento i PrestaShop – to gwarancja między innymi szybkiego przygotowywania etykiet i to bez konieczności zawracania sobie głowy przepisywaniem danych w aplikacji internetowej. Wszystkie informacje można automatycznie zaimportować ze swojego systemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here