Przesyłka ekspresowa

 

Usługa przewozu przesyłek o masie jednego opakowania do 50 kg dostarczana na zasadach drzwi-drzwi w systemie przewidywanego terminu doręczenia następny dzień na terenie całego kraju. Maksymalna ilość opakowań na jednym liście przewozowym nie przekracza 99 sztuk.

 

Rodzaje przesyłek ekspresowych
Express - czytaj więcej

Cennik Express Standard
Usługa przewozu przesyłek o masie jednego opakowania do 50 kg dostarczana na zasadach drzwi-drzwi w systemie następny dzień na terenie całego kraju. Maksymalna ilość opakowań na jednym liście przewozowym nie przekracza 99 sztuk.

Cennik Express Lokalny
Nadanie i dostawa w obrębie jednego oddziału K-EX
Usługa przewozu przesyłek o masie jednego opakowania do 50 kg dostarczana na zasadach drzwi-drzwi w systemie ten sam dzień w strefie miejskiej. Nadanie i dostawa w obrębie jednego oddziału K-EX. Maksymalna ilość opakowań na jednym liście przewozowym nie przekracza 99 sztuk.

Cennik Express Plus
Usługa z gwarantowanym czasem doręczenia następnego dnia roboczego po nadaniu na terenie kraju. Przez nadanie rozumie się odebranie przesyłki od nadawcy. Nie dotyczy przesyłki o wymiarach niestandardowych i przesyłki dłużycowej.

Przesyłki ADR
- transport towarów niebezpiecznych

 

  • Przewóz towarów LQ
  • Nie przewozimy
  • Zwolnienie LQ
  • Akceptowane wyjątki
  • Sankcje
Rodzaje przesyłek ADR
ADR - czytaj więcej

Transport Towarów Niebezpiecznych zarówno w przewozach krajowych, jak i międzynarodowych, w spedycji lotniczej, drogowej, morskiej i kolejowej podlega rygorystycznym regulacjom prawnym.

przejdź do usługi ADR

© 2016 K-EX Sp. z o.o.