Szanowni Państwo,

 

Od ponad roku firma K-EX Sp. z o.o. znajduje się w strukturach międzynarodowej grupy Geis. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów realizujemy szereg inwestycji, mających na celu świadczenie kompleksowych usług na najwyższym poziomie. W najbliższym czasie otworzymy nowe Centrum Dystrybucji z najnowocześniejszym w Europie automatycznym sorterem. Inwestujemy również we wszystkie pozostałe procesy zachodzące w firmie. W związku z tym wprowadzamy z dniem 13.01.2017 r. nowy system informatyczny.
Wprowadzany system oferuje wiele nowych możliwości dla naszych klientów min: składania zleceń w jednej aplikacji zarówno dla przesyłek expressowych jak i paletowych, a w niedalekiej przyszłości również międzynarodowych. System posiada wiele innych udogodnień takich jak : wgląd w podpis odbiorcy na deliverze, wykorzystanie własnych plików do importu zleceń, śledzenia przesyłki.
W związku z powyższym od dnia 12.01.2017 r. składanie zleceń odbywać się będzie za pomocą nowej aplikacji GClient. Pierwsze nadania realizowane za pomocą GClient będą w dniu 13.01.2017. Wcześniejsze przesyłki powinny być zakładane w obecnej aplikacji. Dla ułatwienia zapoznania się z nową aplikacją uruchomiliśmy wersję testową pod adresem : http://gclient.geis.pl/GClientTest (dostęp testowy możliwy jest przy użyciu danych Płatnik: 3505781t, hasło: 3859368). Track & Trace: http://tt.geis.pl/TrackAndTraceTest

 

Dostęp do aplikacji produkcyjnej znajduje się pod adresem: http://gclient.geis.pl

 

Jednocześnie udostępniamy Państwu instrukcję obsługi zamieszczoną w plikach do pobrania pod linkiem.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z instrukcją i przetestowania nowej aplikacji. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ze swoim opiekunem lub naszą Infolinią.

 

Zarząd Firmy K-EX Sp. z o.o
  • Pomoc techniczna
  • Stara wersja systemu
    Złóż zlecenie
    Track & Trace
© 2016 K-EX Sp. z o.o.